Category: Video

Sep 29 2018

Degjone spikerin Mustafe Muçaj si qan nga minuta 03:45 kur lexon komunikaten e UÇK-se kunder

Degjone spikerin Mustafe Muçaj si qan nga minuta 03:45 kur lexon komunikaten e UÇK-se kunder Dr. Ibrahim Rugoves!…. Pasi nuk mund te vazhdoj i jep koleges spikere ta lexoj vazhdimin! Ne fillim eshte komunikata me te cilen shtyp rek, lam për të parë videon e plotë Hashim Thaçi shpalll Qeverin e Kosoves gjate luftes dhe […]

Sep 29 2018

Prekese! Nuk I Ndalen Lotet Live Ne Emision Pasi E Sheh Nenen Qe Nuk E Kishte Takuar 6muaj

Prekese! Nuk I Ndalen Lotet Live Ne Emision Pasi E Sheh Nenen Qe Nuk E Kishte Takuar 6muaj Ergün Demir, nje aktor i njohur i kinematografise Turke, u perlotë nga befasia qe iu be atij gjatë perfomances në një show televiziv.. Ergun kishte gjashtë muaj që nuk e kishte parë nënën e tij pasi ishte […]

Sep 29 2018

Mendon se i dashuri e ka tradhtuar, shihni si vajza ia shkatërron komplet veturën të dashurit të saj

Në Kenya, në kontenë e Mombasa, një vajzë me fustan të shkurtër të kuq, është filmuar teksa kishte për qëllim të shkatërronte makinën Mercedes Benz të partnerit të saj shtype rekl,am dhe shiko videon. Shtyp rek, lam për të parë videon e plotë Gruaja, e identifikuar si Cynthia Keru, duke besuar se i fejuari i […]

Sep 29 2018

Befason Mihrija me këtë deklaratë, Ja me kë më tradhëtoi Naimi ..

Befason Mihrija me këtë deklaratë, Ja me kë më tradhëtoi Naimi .. Befason Mihrija Me Këtë Deklaratë, Ja Me Kë Më Tradhëtoi Naimi Mihrije Braha me pamjen fizike rinore është në krye të mediave. Ajo po komentohet për fotot ekstravagante që sjell.Mihrija në emisionin n’ZOOM foli për gjëra të ndryshme jetësore.shtyp rek, lam për të […]

Sep 29 2018

Dreka në restorant kthehet në arenë boksi, nëna godet kamarieren për djalin

Vakti i një familjeje të vogël me karavidhe të kuqe, u kthye në grindje të dhunshme. Një nënë mbrojtëse shkatërroi një gotë, duke pohuar se kamarieri nuk e respektoi djalin e saj të paaftë. Lufta tronditëse u kap në video dhe u ngarkua të shtunën duke u bërë virale me më shumë se 66,000 shikime […]

Sep 29 2018

Këto dy bukuroshe e kallin nejen, por në fund i ndodh e papritura

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka reaguar pasi pjesëtarë të Njësisë Speciale të Kosovës kanë shkuar në pjesën veriore të Kosovës. Vuçiq ka dhënë urdhër që ushtria e Serbisë të vihet në gjendje gatishmërie për luftë, shkruajnë mediat serbe shtype rekl,am dhe shiko videon. Express raportoi se Njësitet Policore ROSU gjenden në Ujman, pikërisht në […]

Sep 29 2018

Kjo VIDEO do iu bëjë të qeshni me lot, shikoni si frikësohen njerëzit

Një video e cila po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale është momenti kur njerëzit frikësohen me të madhe nga ura prej qelqit. Ura nga qelqi ndodhet në Kinë dhe shumë vizitorë çdo ditë shkojnë të shohin këtë mrekulli, transmeton lajmi.net Por, kjo nuk është ide e mirë për të gjithë ata që kanë […]

Sep 29 2018

Lokja Guximtare Nga Deçani Rrëfen: Ja Si E Rraha Burrin Tim, E Më Pas E Martova Me Nje Tjeter Grua

Lokja Guximtare Nga Deçani Rrëfen: Ja Si E Rraha Burrin Tim, E Më Pas E Martova Me Nje Tjeter Grua Jeton në Gllogjan të Decanit. Lokja Razë ka 74 vite dhe jeton që 24 vite e vemte. Aryseja pse jeton e vetme është se ajo nuk e lëshon shtëpinë e saj. Vite më parë ishte […]

Sep 29 2018

KUJDES! Ju që luani Bastore, Shikojeni çka i ndodh këtij djaloshi nga Kosova, Ndegjoni qfarë thotë hoxhë Shefqet Krasniqi (Video)

Do të vejmë re se bixhozi ka hyrë në të gjitha poret e shoqërisë. Ai është i pranishëm në shtëpi, shkollë, klube, sheshe, hotele, trena, anije, aeroplanë. Ai është bërë qëllim i shumicës, sepse këtë e kanë parë si mënyrën më të shpejt për të fituar pasuri. Shtyp rek, lam për të parë videon e […]

error: Content is protected !!