Oct 22 2018

S’ka burra, ky shtet ofron 7 mijë euro për të lënë shtatzënë vajzat.. (Video)

Si është një shoqëri pa martesë? 40% e foshnjeve të lindura jashtë martese, është një rekord që e mban Amerika. Ajo qëndron afër mesit të paketës globale në këtë kategori. Turqia konservatore është mbrapa me një përqindje të vogël prej 3%. Dhe kombi në krye të listës? Udhëheqësi botëror për nënat e vetme eshtë Islanda […]

Oct 22 2018

4500 euro më muaj për të punuar në Norvegji, ja profesionet që kërkohen (Video)

Norvegjia duket se është duke kërkuar për fuqi punëtore dhe ofron një pagë të mirë në disa prej fushave mjaft të rëndësishme shtype rekl,am dhe shiko videon. Paga varion nga 4 mijë e 500 euro në muaj, ndërsa profesionet që janë më shumë të kërkuara përfshijë inxhinierë, mësues sidomos ata të shkencave natyrore, mjekë dhe […]

Oct 22 2018

Volvo kamion zbulon modelin e ri të parashikuar është nisoj si dhomë gjumi në rrugë mbresëlënëse..! (Video)

Volvo kamion zbulon modelin e ri të parashikuar të VNL Volvo kamion shtype rekl,am dhe shiko videon. Amerika sot zbuloi serinë e re Volvo VNL, një traktor novator që plotëson nevojat e kamionëve të transportit të sotëm të gjatë.klientët dhe shoferët profesionistë përmes inovacioneve të fundit në efikasitet,produktivitetit, sigurisë dhe kohës së punës.

Oct 22 2018

Vajza kalëron një lopë sikur të ishte një kalë mahnitese..(Video)

Hannah Simpson, e Tokës së Jugut, Zelanda e Re, kalëron një lopë 7 vjeçare të qumështit shumicën e ditëve. Filloi kur prindërit e saj thanë se nuk lejohej të kishte një kalë, atëherë 11-vjeçari u krijua shtype rekl,am dhe shiko videon. Tani ajo dhe Lilac garojnë nëpër fusha dhe hedhje mjeshtër, siç është dokumentuar në […]

Oct 22 2018

Teknologjia inteligjente transporti modern i lopëve (Video)

Mbi këtu në Shtetet e Bashkuara, këta rimorkio duken si koncepti i njëjtë me atë që zakonisht i ngre kuaj muret e izoluara dhe të mbushura, sistemi i ujitjes, kazanët e drithërave, ajrit të kondicionuar të rimorkios etj shtype rekl,am dhe shiko videon. Por për transportimin e bagëtive këto rimorkio nuk janë praktike madje edhe […]

Oct 22 2018

Vajza e Fatmir Limajt do i’u ‘cmend’ Me këtë fustan, i shihen edhe… (Video)

Fatmir Limaj është ndër politikanët më aktiv në Kosovë, ai është kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate. Përtej politikës, ne sonte do të flasim për vajzën e tij, e cila quhet Lala dhe është një femër tejet e bukur dhe atraktive shtype rekl,am dhe shiko videon. E veshur me fustan të gjatë me një ngjyrë vezulluese, […]

Oct 22 2018

Rita Ora atraktive në festën e ditëlindjes së motrës

Rita Ora po feston ditëlindjen e motrës së saj. Është Elena ajo që po feston ditëlindjen dhe natyristh se nuk mungoi festa mes miqve dhe familjare.

Oct 22 2018

Vila 25milionë dollarëshe e Behgjet Pacollit,shihni vendin përrallor të tij (Video)

Është njëri nga biznesmenët më të pasur të Kosovës. Bëhet fjalë për Behgjet Pacollin i cili vendosi të tregoi për vilën e tij për emisionin ‘’Opinion’’ shtype rekl,am dhe shiko videon. Ndërkaq krahas kësaj z.Pacolli, vendosi që rrëfimet e tij për shtëpinë 25 milionë dollarëshe, të i ndaj së bashku me drejtuesin e emisonit në […]

Oct 22 2018

Tetë bijat e të famshmëve që trashëguan nga baballarët e tyre talentin dhe pamjen e jashtme (Foto)

Shpesh është vërejtur se fëmijët kanë tendencë të trashëgojnë talentet e prindërve të tyre. Bright Side gjeti disa familje ku baballarët dhe bijat janë po aq të famshëm, transmeton Telegrafi Liv Tyler (e lindur në Rundgren) ishte tërhequr gjithmonë nga shoku i nënës së saj, Steven, këngëtari kryesor i ‘Aerosmith’, por vetëm në adoleshencë ajo […]

Oct 22 2018

Moderatori i njohur i vërsulet Luanës dhe e shtrin në mes të skenës (Video)

Të gjithë po prisni me padurim puntatën e radhës të emisionit “Shiko kush luan”, pasi i ftuari i Luana Vjollcës do të jetë moderatori i njohur Ermal Mamaqi shtype rekl,am dhe shiko videon. Ky i fundit është rivali i Luanës çdo të shtunë në ekran me emisionin e tij “Xing me Ermalin”, prandaj u habitën […]

error: Content is protected !!