Nov 15 2018

Nuk më intereson tregu shqiptar”, Bleona flet hapur: Të dashurit e mi numërohen me gishtat e… (Video)

Është ndër personazhet publikë më pa komplekse, por njëherësh nuk lejon askënd që ta marrë respektin e saj për dobësi. Të paktën këtë ka lënë Bleona të kuptohet në daljet e saj publike dhe në intervistat e dhëna. Së fundmi Bleona ka njoftuar se libri që do mbajë emrin dhe firmën e saj do të […]

Nov 15 2018

Modelja me bikini ngacmon te dashurin e vajzës teksa ajo e shikon, fundi është i papritur për të gjithë! (Video)

Një vajzë e cila kishte dyshime mbi besnikërinë e të dashurit të saj, punësoi një modele Instagrami për të flirtuar me partnerin e saj, por rezultati ishte tronditës, shkruan Shkodranews. Videoja e postuar në rrjet, tregon momentin kur ajo ulet bashkë me shokun e ngushtë Tyrrell dhe ekipin e emisionit “To Catch a Cheater” që […]

Nov 15 2018

Kush e ka lene shtatzene Oriola Marashin? Publikon fotografine qe cmend rrjetin (Video)

E perfolur si një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar, Oriola Marashi eshte padyshim një nga figurat më të përfolura, sidomos në rrjetet sociale, duke provokuar herë pas here me format e saj bombastike. Oriola ka publikuar një fotografi ku shfaqet mjaft se.ksi dhe provokuese. Bashkëngjitur me foton modelja bukuroshe shkruan: “Kam një të […]

Nov 14 2018

Ja kush është mashkulli që e ‘shkatërron’ një femër në shtrat (Video)

Arritja e kënaqësisë seksuale për një femër nuk është gjithmonë aq e lehtë.Studime të ndryshme kanë treguar se gratë janë shumë komplekse dhe kanë nevojë për faktorë të ndryshëm për të arritur kënaqësi gjatë marrëdhënieve intime. Por të njëjtët studiues kanë identifikuar gjithashtu se cilat janë karakteristikat që duhet të ketë një mashkull që të […]

Nov 14 2018

SHOKUESE: Ambasada gjermane i ktheu përgjigje negative, por vetëm pak minuta më pas ky ishte veprimi i tij (Video)

Shumë të rinj shqiptare për shkak të pamundësisë për të gjetur punë në Kosovë po ia mësyjnë vendeve përendimore me shpresë për një vend pune e cila do t’ia siguronte një jetë me të mirë. A.G i është refuzuar viza për Gjermani, të hënën është dashur të jetë atje për vizitë studimore. Këtij të riu […]

Nov 14 2018

Ngjarjet në Shkodër, zbulohet motivi se përse po vri..ten Ferracakët, cfare i lidh ato me çiftin e ek.zekutuar? (Video)

Qyteti i Shkodrës u tro.ndit ditën e sotme nga një tjetër vr.asje. Fatos Ferracaku u ekzekutua me 8 plumba ndërsa miku i tij Fatmir Mehaj mbeti i plagosur. Pak kohë më parë, ishte Arjan Ferracaku i cili u ekz..ekutua teksa shëtiste me kalë. Fillimisht u mendua se vr.asja e parë ndodhi aksidentalisht, por me ngjarjen […]

Nov 14 2018

Lori Hoxha ju zbulon dietën e saj, garanton humbjen në peshë

Ajo është një shembull që ndiqet nga vajzat shqiptare për pamjen e jashtme. Gjithashtu trashëgimtrja e Top Medias është mjaft elegante dhe nëse deri më sot ju bënte kuriozë ideja se si ajo mbahet aq në forme, Lori sapo ka zbuluar sekretin. Mund të hani vetëm makarona me gjalpë dhe djathë. Do humbisni kile dhe […]

Nov 14 2018

Dalin detaje për atentatin ndaj Verracakut në Shkodër

Detaje të reja janë mësuar lidhur me vrasjen e Fatos Verracakut dhe plagosjen e Fatmir Meaj, rreth mesditës së kësaj të mërkure në Shkodër. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se dy persona kanë marrë pjesë në krim, atentatori dhe person një i dytë. Autori, ka qëlluar me armë zjarri pasi ka zbritur nga një […]

Nov 14 2018

Para se të njihej me Bleron, Teuta ishte e dashura e aktorit e shqiptarë, nuk do ta besoni se kush është ai (Video)

Qysh nga fillimi i lidhjes së tyre, më pas propozimi i fejesës e në fund dhe martesa, i bëri të mendojë shumëkënd që çifti në fjalë, Blero dhe Teuta Krasniqi, janë njerëzit më të dashuruar. Por ndodh e papritura per te gjithe kur ata para disa viteve i dhan fund lidhjes se tyre, ku tani […]

Nov 14 2018

Mashkulli Më I Mirë Në Shtrat? Astrologia E Njohur: Provoni Këtë Shenjë, Do “Lajthisni

A e dini se ka disa pika kyçe të cilat në dhomën e gjumit e bëjnë partnerin të jetë ose jo i zjarrtë. Jjo, varet edhe nga shenja e tij e zodiakut. E kjo nuk të thotë të kthehemi të gjithë në Shigjetar apo Akrep, por, nëse do ta dish se cila është shenja e […]

error: Content is protected !!